Gyalog galopp és Fény Lovagjai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyalog galopp és Fény Lovagjai


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tagok bemutatkozása!

Go down 
+8
Moiraine
Ryan Seaquest
Adaren
Mea
Admin
harcos0208
radics97
renegade
12 posters
SzerzőÜzenet
renegade
Admin
renegade


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Nov. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 1:50 am

Hello! Akkor el is kezdeném Smile

Balázs vagyok Nyíregyházáról! 21 éves tanuló! Mikor nem suliba vagyok vagy gépezek vagy haverokkal lógok vagy pedig udvarlok Very Happy zenei ízlésem elég tág tartományban mozog: a komolyzenén meg a hard technon kívül bármi jöhet Very Happy (de inkább valami zúzós Very Happy) régebben nyomtam : a West-et, Grepolist, Gladiatus, Battleknight! Nem tudom még mit kell ide írni Smile ha valakinek kérdése van írjon bátran!


A hozzászólást renegade összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 07, 2010 1:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
radics97




Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Nov. 07.
Age : 26
Tartózkodási hely : Balmazújváros

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 1:57 am

Hello!
Radócz Kristóf vagyok 13 éves Balmazújvároson lakok (Debrecen mellett)
Átlagos nap: 6 óra suli
3 óra haverokkal lógás
5 óra gépezés Very Happy
1 óra tanulás study
többi alvás Very Happy
Hobbik : Foci Bicaj Gépezés Haverokkal lógás.

Nagyjából ennyi.
Vissza az elejére Go down
harcos0208




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Nov. 07.

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Hello!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 7:22 am

Hello,hello!

Na akkor kezdem a bemutatkozásomat Laughing

Én is 13 éves vagyok Crying or Very sad
És szintén Balmazújvároson lakom!
Legtöbbet a gép előtt ülök de amikor nem akkor vagy tanulok,vagy a haverokkal lógok! Wink
Amúgy hobbijaim:Foci,Biciklizés,alvás!

Hát ilyenek a napjaim ha ezeket összeveted.


Na én ennyit írtam.

Na pá!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Nov. 06.

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: bemutatkozás   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 7:27 am

Na hát Sziasztok!Smile

Énis mondanák pár szót magamról:)

16 éves Budapesti lakos vagyok:)

Szeretek az állataim foglalkozni.
Sportolok:)
Hobby:Gép,zene,haverok

Ennyit tudok mondani:)
Vissza az elejére Go down
https://gyaloggalopp.hungarianforum.com
Mea
Admin
Mea


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 07.
Age : 45
Tartózkodási hely : Szombathely

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 3:28 am

No akkor közkívánatra én is bemutatkozom!Smile
Tímea vagyok Szombathelyről,31 éves ,házas ,2 gyermekes családanya.:)A fiam 13 a lánykám pedig 8 éves.Imádom Őket:) Jelenleg nem dolgozom,szabadidőmben itt próbálom hasznossá tenni magam.Smile Szeretek sütni,főzni,enni,kirándulni,zenét hallgatni,táncolni,énekelni,filmeket nézni,bohóckodni,netezni,olvasni,fotózni.Smile A zenében mindenevő vagyok,de a metált és a mulatóst nem szeretem.Egyik kedvencem Ákos.Smile Filmek közül a romantikus vígjátékokat falom,de szeretem a meséket is.:)Nagyjából ennyi Razz
Mea voltam:)
Vissza az elejére Go down
Adaren




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Nov. 07.

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 12:24 pm

Holá,

Ádám volnék, 21 éves töri szakos egy kis művtörivel ízesítve, hogy aztán mi leszek még igazán nem látom, de amit nyújt majd a sors, élek vele (:
Sulin kívül kedvesemmel vagyok amikor csak tudok, gép előtt vagyok nélküle sokat, kapcsolataim is itt virágoznak egy két haver kivételével régről vagy a campusról.
Zene ízlésem szintén tág, bár leginkább az alternatív, indie stb. előadókat szeretem szerte a világból. Hobbiféléim; fórumos szerepjáték, magamtól is írogatok olykor, szeretek elmélyedni a warcraft lore-ban is.
Alapvetően nem vagyok egy jó társaság, inkább a figyelmesség az erényem, meg az, hogy mindig lesz valahogy, akármily sz.r is a helyzet épp Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ryan Seaquest

Ryan Seaquest


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Nov. 21.
Age : 44
Tartózkodási hely : Veszprém

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 2:58 am

A nevem Kocsis Csaba László és 31 éves vagyok. Itt lakom Veszprémben. Másfél éve költöztem ide a közeli Szentkirályszabadjáról. Így sokkal egyszerűbb a munkába járás is. Ha már megemlítettem, Székesfehérváron dolgozom egy hatalmas cégnél, mint laborasszisztens. Szeretek ott dolgozni, mert jó a munkahelyi légkör, igaz, hogy a fizetés lehetne több is, de kárpótol érte a munkatársaim jópofa humora. Magamról annyit árulok el, hogy sokak szerint komolyan nagyon szép kék szemeim vannak, a kinézetem azonban hagy sok kívánnivalót maga után (nem vagyok egy Brad Pitt) habár ennek eldöntését inkább rátok bízom. Kifejezetten jó belső értékeim vannak (rendszerető vagyok, kedves és udvarias), ugyanakkor sokszor kétségbe esem, hiszen már eléggé idős vagyok, de igazából az életben még nem tudok felmutatni semmit sem igazán. Párkapcsolatom már régóta nincsen és ez részben az én hibám, nagyobb részben viszont a kinézetem és az anyagiak totális hiánya az oka. A szerelemben odaadó, figyelmes és hűséges lennék, ha lenne kivel megosztani ezen képességeket. Sajnos néhányan kihasználtak már, de én azért titkon reménykedem, hogy egyszer megtalálom azt a lányt aki nem érdekből van velem, de ahogy öregszem, minden nappal kevesebb ennek az esélye. Ezenfelül káros szenvedélyektől mentes is vagyok, nem iszom, nem dohányzom és megpróbálok egészségesen élni, de nem mindig megy. A sportot nagyon szeretem művelni és nézni is. vannak kedvenc csapataim is. Fociban a Juventus és a Barcelona, Itthon pedig a Videoton és a FTC. Szeretem a kézilabdát is. Veszprémi lévén ez nem csoda. A kedvenc csapataim a nőknél a Győri ETO KC, A DVSC és a VESZPRÉMI BARABÁS KC, A férfiaknál pedig a Pick Szeged és az MKB VESZPRÉM! Szeretem a jó zenét. Alapvetően minden zenei stílust meghallgatok (Ezt renegade is bizonyíthatja!) Sok sok kedvencem van szinte minden műfajban. Metal, Pop, Alternatív, Trance, Jazz ... stb. Ez utóbbi azért kedvencem, mert nyugtató hatása van és általában egy lágy jazz muzsikára alszom el.Smile Mit is mondhatnék még? Azt,hiszem, hogy ennyi egyelőre elég belőlem. Smile Ha szeretnétek még tudni rólam valamit, akkor kérdezzetek bátran az MSN-emen megtaláltok. Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Nov. 06.

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: ryan   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 8:34 am

szerintem jóképü vagy ryan,csak legyen bátorságod a nőkhöz Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://gyaloggalopp.hungarianforum.com
renegade
Admin
renegade


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Nov. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 9:48 am

Én biztosíthatok mindenkit hogy Ryan jó zenéket hallgat Very Happy Azon ritka emberek közé tartozik akik meghallgatják azt is amit én szeretek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Moiraine




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Dec. 14.

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 12:31 am

Sziasztok!

Peti vagyok 26 éves Diósdi lakos. Jelenleg a PPKE Jákon hallgatok jogot harmadévesként. Két nagy
érdeklődési köröm van (leszámítva a jogászi hívatást) ezek a képregények és a főzés. Az előbbi
szenvedélyem túl terjed a füzetek, szobrok olvasásán és gyűjtésén lévén, hogy egy évig ténykedtem
a hálózsákon betűszerkesztő/feljavítóként (Gorgiasz néven.). Sajnos idő hiány miatt kénytelen voltam
ideiglenesen vissza vonulni eme tevékenységtől. Terveim között szerepel egy képregény sorozat írása
illetve hosszú távon egy szakbolt nyitása is. Szeretek moziba járni és olvasni. Kedvenc íróim Sven Hassel és
Robert Jorden. Egyelőre ennyit tudok mondani magamról.
Vissza az elejére Go down
Sadap

Sadap


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. Dec. 24.
Age : 30
Tartózkodási hely : Szegvár

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 7:35 am

Sziasztok!

Kovács Sándor vagyok 17 éves. Közgazdaság szakon vagyok Szentesen a Borosban és közgazdász szeretnék lenni, de persze ez nem lesz olyan egyszerű, de kedvelem a kihívásokat. Mindenki Sada vagy Sadap néven becéz.
Örülök, hogy céhtek tagja lehetek. Mind a 4 serveren játszok ugyanígy Sadap néven. Egészen elragadott az s&f világa...Játszok még tanothon ugyanezen néven.
Sokat járok bulizni, kedvelem a folk metált, kelta népzenét, de klasszikustól a discoig sokmindent meghallgatok. Mikor tehetem fotózok, pecázok.


Sadap jocolor
Vissza az elejére Go down
http://gumipok.weebly.com
NepTooN

NepTooN


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Dec. 27.

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 4:47 pm

Sziasztok!
Én 31 éves nő vagyok -Bp-ről. A játékok mellett, 6 macskám és 1 kutyám az igazi szenvedélyem. Basketball
Köszönöm, h itt lehetek és igyekezni fogok felzárkózni mielőbb.

Vissza az elejére Go down
MRNorbeee




Hozzászólások száma : 11
Join date : 2010. Dec. 28.

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 8:41 am

Először is Hello mindenkinek.

Másodszor ha már itt vagyok bemutatkozok. Smile

14 éves vagyok, Budapesten élek. Szenvedélyem a játékok, főnökösködés, szimulátorozás. Very Happy
Itt vagyok szerkeztő, admin, ahogy tetszik. Very Happy
Szeretem az online Shakes and Fidget féle játékokat. rFactor a kedvenc offline, online játékom Razz

ha van kérdés bátran Wink
Vissza az elejére Go down
Karesz65




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Nov. 19.
Age : 22
Tartózkodási hely : Kékcse

Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitimeKedd Nov. 19, 2013 10:24 am

Helló mindenki!
Nemtudom hogy látogatjátok e még a fórumot de azért bemutatkozok!
Barati Károly vagyok Kékcséről (kis falu szabolcsban, Kisvárda mellett) 12-éves!
Hobbijaim: kockulás
állatttartás:2 kutya,1 macska
foci és zenehalgatás
Zenékből egyenlőre még nincs kedvenc műfajom.


Nos hát ennyi lettem volna és tudom hogy nemvolt túl részletes de ez vagyok én.lol! 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tagok bemutatkozása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagok bemutatkozása!   Tagok bemutatkozása! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tagok bemutatkozása!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyalog galopp és Fény Lovagjai :: Informácio :: Bemutatkozo(opcionális)-
Ugrás: